Дванадцять років за збройний опір ЗСУ на Бахмутському напрямку – засуджено кулеметника нзф «днр»

Дванадцять років за збройний опір ЗСУ на Бахмутському напрямку – засуджено кулеметника нзф «днр»
316114 ПЕРЕГЛЯДІВ

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури Жовтневим районним судом м. Дніпропетровська ухвалено вирок мешканцю м. Макіївки за вчинення державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Його засуджено до 12 років позбавлення волі.

Прокурорами у суді доведено, що у лютому 2021 року чоловік, раніше судимий за крадіжку, спричинення тяжких тілесних ушкоджень та замах на вбивство, добровільно вступив до лав нзф «днр». Уклавши контракт з окупантами, він пройшов навчання зі стрільби на полігоні у м. Єнакієвому та почав службу на посаді кулеметника із позивним «Яха» у 3-й окремій мотострілецькій бригаді. Вказаний підрозділ дислокувався поблизу м. Горлівки та смт Зайцеве Бахмутського району.
 
 
З початком повномасштабного російського вторгнення на територію України засуджений перейшов на службу до 5-ї ОМСБр, що базувалась у м. Донецьку, та здійснював спостереження за позиціями Збройних Сил України. У подальшому воював на боці окупаційних військ в районі смт Верхньоторецьке Покровського району.
 
У березні 2023 року його затримали українські військовослужбовці під Мар’їнкою.
 
Досудове розслідування здійснювалось ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Мої відео