БЕБ в Одеській області забезпечило відшкодування до бюджету збитків на понад 3,4 млн грн

БЕБ в Одеській області забезпечило відшкодування до бюджету збитків на понад 3,4 млн грн
377926 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області завершили досудове розслідування у справі за фактом ухилення від сплати податків. До державного бюджету відшкодовано понад 3,4 млн грн.

У ході досудового розслідування встановлено підприємство, яке систематично ставало переможцем відкритих торгів для виконання будівельних робіт. Замовниками виступали державні та комунальні заклади Одеси.

Встановлено, що майже рік вказане підприємство включало до складу податкового кредиту суми коштів за «неіснуючими» фінансово-господарськими операціями. Що призвело  до ухилення від сплати податків.

Посадовій особі вказаного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів). Обвинувальний акт скеровано до суду. Сума завданих державі збитків компенсована у повному обсязі.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області спільно з Головним управлінням Державної податкової служби в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області забезпечили відшкодування до Держбюджету понад 8 млн грн несплачених податків. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/beb-u-poltavskii-oblasti-zabezpechylo-vidshkoduvannia-do-derzhbiudzhetu-88-mln-hrn

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,пдв, збитки, Україна, економіка
Мої відео